vsebina crta

Zaposlitev v podjetju Akton d.o.o.

Če ste

    • samozavestni in samostojni,
    • kreativni,
    • imate dobre komunikacijske sposobnosti
    • uresničujete svoje visoko zastavljene cilje
    • vas zanima delo v mednarodnem telekomunikacijskem podjetju,

potem vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis na elektronski naslov zaposlitev@akton.si in se nam pridružite!

Razpisana prosta delovna mesta

  • Asistent v prodaji

Smo mednarodno uveljavljen telekomunikacijski operater išče osebo na delovnem mestu asistent prodaje za veleprodajo glasovnih storitev za pokrivanje tujih in domačega trga m/ž

Kraj dela

Ljubljana

Zahtevana stopnja izobrazbe

VI./1 - višješolski strokovni programi

VI./2 - visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje

2 leti

Delovni čas

polni delovni čas

Oblika zaposlitve

redno, določen d. č.

Poskusna delovna doba

Da (6 mesecev)

Delovne naloge:
- Podpora in pomoč pri delu prodajnega osebja družbe

- Spremljanje in analiza cen na mednarodnem trgu

- Pomoč pri pripravi cenikov

- Vnos cenikov v obračunski sistem

- Kontaktiranje strank in pomoč pri poprodajnih aktivnostih

- Pomoč pri spremljanju kvalitete storitev

- Mesečno poročanje o poslovanju

- Ostale naloge po navodilu nadrejenega

Nudimo:
- delo v domačem in mednarodnem okolju

- delo v skupini

- možnost osebnega razvoja

- nadgradnja prodajnih sposobnosti

Pričakujemo:
- ustrezno izobrazbo najmanj 6. stopnje

- delavnost, zanesljivost in natančnost

- osebo, ki se je pripravljena učiti in prilagoditi

- najmanj 2 leti delovnih izkušenj

- zaželjene izkušnje v prodaji na telekomunikacijskem področju

- razumevanje tehničnih rešitev

- poznavanje osnov prodaje

- sposobnost dela v skupini

- vozniški izpit B kategorije

- prijazen odnos

- uporaba računalnika, programska oprema Windows, MS Office

- dobro znanje slovenščine in najmanj dveh tujih jezikov od naslednjih na voljo: angleški, srbohrvaški, nemški, italijanski

 Prijave zbiramo na zaposlitev@akton.si do 1.3.2017.

  • Študentsko delo

Če imate znanja in izkušnje s področij:

    • IP, SDH, ISDN, VoIP, prav tako pa tudi
    • PHP, Javascript, HTML, MySQL, MSSQL, Linux, FreeBSD, Windows in

vas vabimo, da nas kontaktirate o možnostih študentskega dela preko elektronskega naslova zaposlitev@akton.si.

T: + 386 1 2362 900
F: + 386 1 2362 920
info@akton.si